Фуцис від молочниці

Вагінальним кандидозом або молочницею називається інфекційне захворювання, збудником якого стає дріжджоподібних грибок роду Кандіда. При даному захворюванні виникає найсильніший дискомфорт, свербіж, печіння, при тяжкому перебігу – загальне нездужання, що істотно впливає на настрій хворого. В даний час фармацевтичні компанії можуть запропонувати величезну різноманітність всіляких лікарських засобів, дія яких направлено на боротьбу з такою хворобою, як молочниця. Найпопулярніше і широко відомий засіб – препарат Фуцис від молочниці.

Збудник молочниці і організм людини – як розвивається захворювання

Медична назва даної хвороби – вагінальний кандидоз, а збудниками його вважаються цвілеві (дріжджоподібні) гриби роду Кандіда. У людському організмі гриби роду Candida входять до складу нормальної мікрофлори кишечника, піхви і рота. Але за певних обставин їх зростання значно збільшується і виникає ризик появи кандидозу. Дане захворювання має дуже простий механізм розвитку – дріжджоподібних грибок захоплює всі клітини, які знаходяться в безпосередній близькості, проникає в товщу епітелію до росткової зони, а також пригнічує розмноження інших корисних мікроорганізмів.

 

Зовнішні ознаки молочниці чудово відомі багатьом, але далеко не завжди пацієнти вчасно звертаються за медичною допомогою, своєчасно і повністю проходять призначений курс лікування

Клінічна картина кандидозу дуже часто нагадує інші інфекційні сечостатеві захворювання, але характерними ознаками стають:

  • біле сирнисте виділення, яке має неприємний кислуватий запах;
  • поява почуття болю під час відвідин туалету і при статевих контактах.

 

Що ж сприяє виникненню молочниці?

Розвиток молочниці часто пов’язують з інфекційними захворюваннями, прийомом антибіотиків, який послаблює захисні сили організму. Свою роль відіграють ендокринні розлади різного генезу, а також гострі і хронічні респіраторні інфекції. Викликає молочницю і неправильно вибрана нижня білизна, а також неуважне або необдумане ставлення до правил особистої гігієни. Крім цього, вагінальний кандидоз хоч і не є вареничним захворювання, але його поява безпосередньо пов’язано зі статевими контактами з інфікованим партнером – саме тому при рецидивуючому перебігу хвороби проходити обстеження і отримувати призначену лікарем терапію необхідно обом сексуальним партнерам.

Які існують медичні препарати для лікування молочниці?

Найголовніша вимога до засобів для лікування кандидозу – ефективність, зручність у застосуванні, а також безпека. В даний час для терапії кандидозу застосовуються різні протигрибкові препарати, наприклад, крем або гель від молочниці, а також вагінальні свічки і таблетки.

Фуцис гель від молочниці

Фуцис мазь від молочниці

Які існують медичні препарати для лікування молочниці. При всьому цьому засоби місцевої дії не завжди зручні в застосуванні – препарат запросто може забруднити білизну, крім того гель або мазь часто випливає і може бути змита водою. Таких недоліків позбавлені медикаменти із загальною протигрибковою дією, що випускаються у вигляді капсул або таблеток, які призначені виключно для перорального застосування. Одним з таких ліків вважаються таблетки Фуцис – в одній таблетці міститься 150 мг діючої противогрибкової речовини (флуконазолу).

Застосовувати даний засіб можна в будь-який час доби, оскільки його дія не залежить від прийому їжі. Приймається ліки суворо по інструкції – на один курс лікування приймають 150 мг препарату всередину, одноразово, щодо інших питань щодо застосування Вам зможе допомогти спеціальна інструкція до препарату.

Відгуки пацієнтів, що приймали лікарський препарат Фуцис від молочниці, свідчать про те, що він дійсно має гарну ефективністю, вважається порівняно безпечним. На завершення слід зазначити, що вищеперелічена інформація не є гарантією повного одужання і не позбавляє пацієнта від відвідування фахівця-гінеколога.

Фуцис